Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0