Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0