Movies
Ratings
538
Believer 2Rated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
LeoRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Mother's DayRated ★ 1.0
The MotherRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 3.5