Movies
Ratings
221
PatersonRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 2.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5