Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0