Series
Ratings
99- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Community Season 6Rated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 3.5
Community Season 4Rated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.5- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 4.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- Magic Kaito 1412Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 3.5