Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0