Titles you rated
- Movie Bungo Stray Dogs BeastRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0