Movies
Ratings
522
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
A Cat in ParisRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0