Series
Ratings
206
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0