Movies
Ratings
235
The IntouchablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
TronRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 1.5
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0