Movies
Ratings
141
All About My MotherRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5