Movies
Ratings
81
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
GandhiRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0