Series
Ratings
53 Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0 Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
 Beastars Season 1Rated ★ 5.0 Beastars Season 1Rated ★ 5.0
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 4.0 A Killer ParadoxRated ★ 4.0
 Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5 Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
 Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 1.0 Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 1.0
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5
 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
- Rent-a-Girlfriend Season 3Rated ★ 3.0
 Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5 Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0 Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
 Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0 Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
 The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0 The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 4.0