Movies
Ratings
253
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0