Series
Ratings
17
Dear XRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0