Titles you rated
The English PatientRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0