Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fair PlayRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 2.5
The SwimmersRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
This Is 40Rated ★ 2.0
Under ParisRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.5