Series
Ratings
124
On a Starry NightRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
SilentRated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 2.5