Titles you rated
Sisters on the RoadRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0