Series
Ratings
71
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0