Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0