Titles you rated
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 MonsterRated ★ 3.5 MonsterRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 4.5 The Truman ShowRated ★ 4.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 Don't Worry DarlingRated ★ 2.5 Don't Worry DarlingRated ★ 2.5
 Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0 Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
 MantisRated ★ 0.5 MantisRated ★ 0.5
 ThirstRated ★ 2.5 ThirstRated ★ 2.5
 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
 What Jennifer DidRated ★ 1.0 What Jennifer DidRated ★ 1.0
 A Normal FamilyRated ★ 0.5 A Normal FamilyRated ★ 0.5
 MossRated ★ 1.0 MossRated ★ 1.0
 King and the ClownRated ★ 4.0 King and the ClownRated ★ 4.0
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 Alice in EarnestlandRated ★ 3.5 Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
 Secret SunshineRated ★ 4.0 Secret SunshineRated ★ 4.0
 Sorry We Missed YouRated ★ 4.5 Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
 Yadang: The SnitchRated ★ 1.5 Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
 MotherRated ★ 4.0 MotherRated ★ 4.0