Movies
Ratings
166
Before SunriseRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5