Movies
Ratings
1068
AlienoidRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 1.5
The WatchRated ★ 1.5
Tower HeistRated ★ 3.0