Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0- Exit SpeedRated ★ 1.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 1.0
Break Through!Rated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0