Movies
Ratings
31
Don't Look UpRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0