Titles you rated
- Oink OinkRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0