Movies
Ratings
133
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0