Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0