Titles you rated
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 3.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0