Movies
Ratings
164
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Ikoku NikkiRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
SwayRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0