Titles you rated
TaxiRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.5