Movies
Ratings
278
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5