Series
Ratings
131
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Who Rules The WorldRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0