Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Colossus: The Forbin ProjectRated ★ 4.0
A Prayer Before DawnRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
The SwimmersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Gemini ManRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The Menendez BrothersRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.0
Will & HarperRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5