Movies
Ratings
215
Blue JasmineRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0