Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5