Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.0
Z-O-M-B-I-E-S 2Rated ★ 3.5
Z-O-M-B-I-E-SRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The WatchersRated ★ 2.5
The Remains of the DayRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
CompanionRated ★ 2.5