Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0