Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.5