Titles you rated
The Two Sides of Voice Actor RadioRated ★ 2.5
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 3.5
I'm Giving the Disgraced Noble Lady I Rescued a Crash Course in NaughtinessRated ★ 3.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
Giji HaremRated ★ 4.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Interspecies ReviewersRated ★ 2.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 3.0
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 2.5
Call of the NightRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0