Movies
Ratings
47
ThirstRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0