Movies
Ratings
800
Private EyeRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 2.5
Under SiegeRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0