Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.0