Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0