Titles you rated
MaggieRated ★ 4.0
HockneyRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
England Is MineRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
ToysRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 2.5
Water LiliesRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5