Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 0.5
As OneRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
Heaven and EarthRated ★ 3.0
Devilman - Volume 2: Demon BirdRated ★ 4.0
Devilman - Volume 1: The BirthRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 2.0
KagemushaRated ★ 3.5