Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
GravityRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0