Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0